Geelitehnoloogia

Registreerimiseks kirjuta: info@mereneidparnu.eu

Plussideks

Antud tehnoloogial on väga lai toodete valik. Lai valik võimaldab leida sobiliku geeli ka kõige probleemsemale küünetüübile. Geelitehnoloogia muudab lihtsaks problemaatiliste või keerulisema kujuga küünte korrigeerimise ning võimaldab parandada naturaalseid küüsi.

Enamik turul leiduvatest geelidest on lõhnatud. Muretesema ei pea ka õige konsistentisi pärast, sest geeli puhul on tegemist valmis seguga – paksema- või vedelama viskoossusega.

Geelidega saab katta nii naturaalseid küüsi, toetades selliselt küünte kasvu, kui ka paigaldada tippidele või ehitada šabloonidele.

Läbi aegade on olnud väga hinnatud klassikaline püsiprantsusemaniküür, mis annab oskuslikult tehtud geelitöö korral küüntele erakordselt loomuliku väljanägemise. Arvamus, et geelküüned on „paksukesed“, kuulub valemüütide valdkonda. Tegemist on sel juhul ebaproffessionaalse tööga.

Värvilised geelid on muutunud salongiklientide hulgas küünelakile tõsiseks konkurendiks ning hakanud viimase kasutamist välja tõrjuma. Sama tendentsi on märgata ka pediküüris.

Miinuseks

on materjalile kuluv summa. Geelitehnoloogia (kuulub akrüülide perekonna alla) puhul on kivistumise protessi initsiaatoriks UV valgus. Seega tuleb materjalidele lisaks osta veel ka UV-lamp.

Enamus geelide eemaldamine toimub mahaviilimise teel. See on väsitav ja samas võib hooletul viilimisel kahjustada küüneplaati. Geelide mahaviilimisel eralduv imepeenike tolm võib kergesti ärritada hingamisteid ja nahka. Kui aga järgida kõiki tervisekaitsereegleid, siis on võimalik riskitegurid peaaegu ellimineerida.

Tänapäeval on olemas ka alternatiivsed kergesti eemaldavad geelid, mis lahustuvad spetsiaalses vedelikus.

Programm

Koolitus koosneb kuuest õppepäevast, millest kolmel päeval teeme paigaldusi ja ülejäänud päevadel hooldame õpilase poolt paigaldatud küüsi. Täiendavalt soovitame õppepäevade vahelisel ajal iseseisvalt koolitusel õpitut kodus praktiseerida, et saavutada maksimaalne pädevus. Kodus tekkinud küsimused ja probleemid arutatakse jooksvalt järgneval koolituspäeval õpetajaga koos läbi ja parandatakse tekkinud vead.

 

Meie õppekava näeb geelitehnoloogia koolituse juures ette erienevaid paigaldamise tehnikaid:

 • küünte ülesehitamine tippidele;
 • küünte ülesehitamine šabloonidele;
 • oma küünte tugevdamine ilma pikendamiseta (kui mannekeeni küüned seda võimaldavad);
 • prantsuse maniküür erinevate valgete geelidega (šabloonile või tavalisele tipile);
 • värviliste geelide kasutamise

Materjalid

Tänapäeva geelitehnoloogias kasutatakse väga palju erinevaid materjale. Turul on paksema - ja vedelama viskoossusega, elastsemaid ja tugevamaid, värvilisi, sillerdava varjundiga, läbipaistvaid geele jne. Kaasaegne trend viib kokku erinevaid tehnoloogiad, näiteks on populaarseks saanud „akrüüli“ ja „geeli“ tehnoloogia miksimine, mille tulemusel on võimalik töötada „akrüülgeelidega“.

Meie geelikoolituse eesmärk on eelkõige, et õpilane õpiks looma ilusaid geelküüsi järgides kõiki sanitaar- ja hügieenireegleid. Peame tähtsaks, et lõpetanud suudaksid orienteeruda laias geelitoodete valikus, osates valida kliendile sobiliku toote.

Iga järgnev õppepäev võimaldab õpilasel kasutada mõnda uut toodet ja seeläbi end kurssi viia geelitehnoloogia väga erinevate võimalsutega.

Koolituse käigus õpitakse kasutama järgmisi geelitüüpe:

 • alusgeele ja naturaalsele küünele mõeldud geel;
 • paksema viskoossusega ehitusgeel;
 • vedelama viskoossusega ehitusgeele;
 • elastseid ehitusgeele ja kergesti eemaldatavaid geele;
 • prantsuse maniküüri jaoks mõeldud ehtus- ja kattegeele;
 • camouflage- ja akrüülgeelid
 • värvilisi kattegeele;
 • universaalseid ja viimistlevaid kattegeele.

 

Järgmine koolitus alustab 13.08.2018 ja 28.10.2018

Lähemalt hindadega saad tutvuda siit.Voog. Tee ise koduleht!
EST RUS